• Užijte si lyžování na 100% !

  Při cvičení na lyžařském trenažeru SKI SIMULATOR budou vaše svaly na nohou (ale i celém těle) dokonale připraveny na extrémní zátěž. • Dárek pro celou rodinu !

  Nekupujte zbytečnosti! zakupte do rodiny lyžařský trenažer (základní verze), který bude dárkem pro všechny. Na trenažeru mohou cvičit všichni, i Váš dědeček nebo babička!

  PRO SKI SIMULATOR BASIC protahuje celé tělo, vybíjí stres, posiluje svaly celého těla, motivuje k výkonům, je investicí na celý život.
  Cena 22.000 Kč + DPH
 • Dárek nejen pro celou rodinu !

  Rozšířený lyžařský trenažer o LCD počítač, který Vaše cvičení vyhodnotí a zaznamená. Každý chce vidět výsledky ! S touto verzí trenažeru je budete mít černé na bílém.

  PRO SKI SIMULATOR STANDARD protahuje celé tělo, vybíjí stres, posiluje svaly celého těla, motivuje k výkonům. Obsahuje LCD-počítač
  Cena 44.000Kč + DPH

FACTORY Fitcentrum

Novinka pro sportovce z Duchcova u Teplic !! Přijďte si natrénovat nohy ať jste včas připravení na lyžařskou sezonu. Trenažery jsou ale vhodné i pro nelyžaře - např. k formování postavy a pěkných boků. www.fitnessfactory.cz

Specialista na lyžování v Itálii

Lyžařská technika

Jak vybrat lyže

SKUPINOVÁ CVIČENÍ

Slalomovým šampionem je Grange !

Slalomovým šampionem je Grange !

Na lyžařských trenažerech PRO SKI SIMULATOR trénují i světové špičky. Francouzský lyžař Jean-Baptiste Grange se po čtyřech letech náročného tréningu stal opět Mistrem světa ve slalomu.

Je to perfektní pomůcka, která stimuluje přesně ty části těla, které k lyžování každý lyžař používá. Žádný jiný stroj Vám takový pohyb neumožní. Jak trénovat, když nám počasí nepřeje? Jaké pomůcky používat při rehabilitaci dolních končetin? Rodina lyžařských trenažerů se rozrostla o několik nových modelů, které pokrývají všechny úrovně náročnosti přípravy. Trenažery používáme i pro rehabilitaci.

Ne každý, zvláště pokud slavíte úspěchy, Vám přípravu na lyžařských trenažerech PRO SKI SIMULATOR přizná.

 

rychlý kontakt

+420 776 26 80 14

dostupnost - okamžitě  

BASIC 7ks
STANDARD 1ks
PROFESSIONAL (do týdne)
POWER 1ks
MINI 1ks
Aktualizováno 1.12.2017
SLEVA 5% při odběru 2ks
SLEVA 10% při odběru 3ks a více

ZAKOUPIT TRENAŽER
na doma, do fitka, do klubu

ZAPŮJČIT TRENAŽER
na den, na týden, na měsíc

PRONAJMOUT TRENAŽER
na firemní akci s trenérem

FOTOGALERIE

Chorvatsko

Maďarsko

PROFESSIONAL

SLOVINSKO